Ceglarnia – Oni się nie całują | Kasia & Michał | Ślub w stodole

Oni się nie całują

To jest ta Para, która się nie całuje? Ależ oczywiście, że nie ;)! Nie będę ukrywał, że uwielbiam przemycać humor do filmów ślubnych. Kasia i Michał brali ślub w Celglarni. Sali Weselnej w okolicach Poznania, w której ja sam brałem swój ślub. Mam do tej miejscówki weselnej ogromny sentyment.

 

Ślub Kościelny

Kasia i Michał zdecydowali się na ślub Kościelny. Przepiękna ceremonia odbyła się w drewnianym kościele niedaleko Ceglarni. To bardzo ważne, żeby miejsce ceremonii i sama sala estytycznie korespondowały ze sobą.

 

Miejsce na przygotowania

Właściciel Ceglarni to osoba, która przyłożyła ogromną uwagę do aranżacji wnętrz nie tylko samej sali, ale również do miejsca gdzie odbywają się przygotowania. To bardzo ważne w perspektywnie wyboru sali weselnej. Jako Para musicie pamiętać, że lwia część zarówno filmu jak i zdjęć powstaje w trakcie przygotowań, dlatego tak ważne jest to, żeby te przestrzenie do siebie pasowały.

 

Zobacz także ślub Klaudii i Michała w Ceglarni

 

Tagi: ślub w stodole, wesele w stodole, ślub w Wielkopolsce, wesele Poznań, filmowiec ślubny Poznań, wesele w Poznaniu, Ceglarnia, Ceglarnia Jarosławki