Charlie i Cody | Ślub na plaży w Meksyku, Tulum | Blue Venado Beach Weddings

Spełniłem swoje największe marzenie. Ślub w Meksyku!

 

To niesamowite, że po tylu latach jako filmowiec ślubny Para mieszkająca w Las Vegas ściągnęła mnie na swój ślub w Meksyku, Tulum. A sam ślub? To było totalne spełnienie marzeń. Pośród Palm, na plaży, w najpiękniejszym miejscu na ziemi jakie widziałem.

 

Ślub humanistyczny

Charlie i Cody w typowo amerykańskim stylu mieli ślub humanistyczny poprowadzony przez ich przyjaciela. Grali w papier, kamień i nożyce, decydując kto pierwszy powie przysięgę. A na koniec tych niesamowice wzruszających wyznań wypili shot tequili. Było to o tyle znaczące, że właśnie w ten sposób poznali się kiedyś w Barze w Santa Barbara.

 

Synek obecny podczas ceremonii

I gdyby nie właśnie Beau to ślub wyglądałby zupełnie inaczej. Pierwotnie miał odbyć się w Wielkiej Brytanii (skąd pochodzi Charlie) w 2021 roku. Najpierw Covid pokrzyżował plany, a później… ciąża! To właśnie w ciąży (chociaż o tym jeszcze wiedziała) Charlie pojechała z Codym do Tulum. Ślub w tym miejscu był dla nich bardzo wyjątkowy

 

Druhny i Drużbowie w świetnie dobranych strojach

Całość dopełniały niesamowite outfity druhen i drużbów. Drużbowie cali na biało. Druhny w dobranych kolorystycznie sukienkach. Całość tworzyła niesamowity klimat. Jest to już amerykańska tradycja.

 

Ślub za granicą?

Planujesz ślub za granicą? Niezależnie czy w Polsce czy za granicą. Na Bali czy w Krakowie. Bardzo chętnie będę Wam towarzyszył.