Folwark Ruchenka | Gośka & Pafcio | Ślub humanistyczny plenerowy

 

Dzień ślubu powinien być pełen radości

 

I taki dokładnie był ślub Gośki i Pafcia. Pełen okrzyków, tańców i biegania (a pamiętajcie, że Gośka nie lubi przegrywać!). Para pełna energii, która ze swojego ślubu uczyniła prawdziwe święto. A to niezwykle ważne, żeby na własnym ślubie czuć się maksymalnie swobodnie.

 

Ślub cywilny z częścią humanistyczną

 

Kolejny raz miałem okazję uczestniczyć w ślubie cywilnym rozszerzonym o część humanistyczną. To doskonałe rozwiązanie dla Par, którym zależy na obecności gości podczas formalnej części, ale chcą powiedzieć własne przysięgi od serca. Pomimo tego, że ślub humanistyczny nie ma w Polsce jeszcze mocy prawnej to większość Par, które się na taką formę się decyduje zawiera formalny związek np. w innym terminie w urzędzie stanu cywilnego tylko w obecności świadków. Natomiast połączenie ślubu cywilnego z własnymi przysięgami pozwala na uczestnictwo gości także podczas formalnego procesu zawierania małżeństwa. Oba rozwiązania są piękne i tylko od Pary zależy na jaką formę się zdecydują. Ja z moją żoną brałem ślub cywilny, ale nie mówiliśmy własnych przysiąg z powodu niewiedzy, że tak to się może odbywać.

 

Ślub w plenerze mimo burzy

 

Mimo, że tego dnia wszystko wksazywało na burzę to Gośka nie chciała zrezygnować ze ślubu plenerowego. I bardzo dobrze! Udało się idealnie – pierwsze krople deszczu pojawiły się już po ceremonii ślubnej.

 

Folwark Ruchenka – slow wedding

 

Planujesz ślub w stylu Slow Wedding? Folwark Ruchenka to miejsce idealne. Otoczone zielenią z pięknie zagospodarowaną przestrzenią na zewnątrz.

PS: To nie mój pierwszy ślub w tym uroczym miejscu. Zobacz ślub humanistyczny Patki i Mikkii w Folwarku Ruchenka

 

Wspaniali usługodawcy współtworzący ten dzień:

 

Suknia Ślubna: DAMAcouture.pl
Catering: Catering Blue
Słodkości: Tagoo Sweet
Zdjęcia: Laura Kosińska
Miłego seansu filmu ślubnego!
Tagi: Film ślubny, ślub humanistyczny, ślub cywilny, film ślubny warszawa, folwark ruchenka, ślub w stodole, wesele w stodole, kamerzysta, filmowiec ślubny, ekipa filmowa na wesele, artystyczny film ślubny, wyjątkowy film ślubny, najlepszy film ślubny