Ceglarnia | Ślub plenerowy jesienią | wesele w stodole

 

Plenerowy ślub w środku jesieni?

 

Tak, to możliwe! Klaudia i Michał zorganizowali swój ślub pod koniec października. I chyba nawet oni nie spodziewali się, że pogoda będzie aż tak fantastyczna. Cały dzień świeciło słońce i mam wrażenie, że nawet podczas letnich ślubów nie było tak pięknej aury.

 

Kolejny raz miałem okazję wrócić do mojej ukochanej Ceglarni. To miejsce, w którym sam brałem swój własny ślub. Dlatego Ceglarnia wywołuje u mnie zawsze ogrom emocji. Aż trudno uwierzyć jak bardzo plastyczna jest ta stodoła. Po przystrojeniu zupełnie nie przypominała miejsca, w którym odbyło się moje wesele. To jedno z tych miejsc do których zawsze chętnie wracam z kamerą. A Ceglarnia to nie tylko wspaniała stodoła na wesele, ale także dopracowane w każdym szczególe miejsce na przygotowania. Dworek ma prawdziwie filmowy charakter i przygotowania, które się tam odbywają zapierają dech w piersiach.

 

Klaudia i Michał zdecydowali się na plenerowy ślub cywilny. Miejsce ceromonii zostało urządzone minimalistycznie, ale z nutką boho/rustyku. Mam wyjątkową słabość do ślubów plenerowych – zawsze robią na mnie ogromne, emocjonalne wrażenie.

 

Usługodawcy, którzy współtworzyli ten dzień:

 

miejsce: Ceglarnia
zdjęcia: Dorota Gałązka Fotografia
makijaż: Delfina Kardas
włosy: Zaczarowane Warkocze
kwiaty/dekoracje: INNA Studio
suknia: Cuda Mecyje Atelier / Agata Wojtkiewicz
garnitur: Miler MensWear
fotobudka: 87 Fotobus
papeteria: Fix Up Studio
słodki stół: Julia’s Sweets
tort: Cukiernia Karpicko

 

Zobacz inne filmy ślubne z Ceglarni:

Film ślubny Amandy i Adriana z Ceglarni 

Film ślubny z mojego ananasowego ślubu w Ceglarni

 

Tags: artystyczne filmy ślubne, ceglarnia, ekipa filmowa, film ślubny, film ślubny poznań, film ślubny Warszawa, plenerowy ślub, ślub cywilny, ślub humanistyczny, ślub na dworze, ślub plenerowy, ślub z urzędnikiem, ślubny filmowiec, wyjątkowe filmy ślubne, wesele w stodole