Folwark Ruchenka | Ślub cywilno-humanistyczny miłośników Festiwali | Monika & Andrzej

 

Poznali się na festiwalach

 

Gdy z Twoją drugą połówką połączyła Cię wspólna pasja to wesele nie może się nie udać. Andrzej i Monika to miłośnicy rockowych festiwali. Mimo, że mieszkali na dwóch krańcach Polski to mieli okazję spotkać się na kilku tego typu imprezach. Ta miłość do festiwali przerodziła się w miłość do siebie nawzajem. Swój ślub postanowili zorganizować na luzie, bez spiny, biegając na boso, w miejscu gdzie również organizowane są koncerty plenerowe – w Folwarku Ruchenka.

 

Ślub cywilny i własne przemowy

 

Nie każdy o tym wie, ale na ślubie cywilnym można zorganizować także własne przemowy. Przemowa urzędnicza to dosyć sztywna formuła, ale nic nie stoi na drodze, aby rozbudować ją o swoje własne piękne słowa. Właśnie na taki ruch zdecydowali się Andrzej z Moniką. Tym samym połączyli klasyczną ceremonię cywilną w plenerze o element przysiąg humanistycznych. Zawsze zachęcam do tego każdą Parę, która rozważa ślub cywilny. Urzędnicy rzadko o takiej możliwości wspominają, a bardzo szkoda. Sami mieliśmy ślub cywilny i do tej pory żałujemy, że nie byliśmy świadomi takiej możliwości.

 

Folwark Ruchenka – ślub w stodole

 

Folwark Ruchenka to idealne miejsce na organizację ślubu i wesela w plenerze. Marzy Ci się przepiękna ceremonia na dworze, taniec na boso na trawie?  Folwark Ruchenka to idealne miejsce na takie wydarzenie.

W Folwarku Ruchenka jestem już nie pierwszy raz koniecznie zobacz również:  ślub humanistyczny Patki i Mikkii w Folwarku Ruchenka oraz ślub cywilno-humanistyczny Gośki i Pafcia w Folwarku Ruchenka

Usługodawcy współtworzący ten dzień:

 

Dekoracje: Zaskocz Mamę
Miłego seansu filmu ślubnego!
Tagi: Film ślubny, ślub humanistyczny, własne przysięgi, ślub cywilny, film ślubny warszawa, folwark ruchenka, ślub w stodole, wesele w stodole, kamerzysta, filmowiec ślubny, ekipa filmowa na wesele, artystyczny film ślubny, wyjątkowy film ślubny, najlepszy film ślubny, nietuzinkowy film ślubny, nagradzany filmowiec ślubny