Kama & Mati | Jesienny ślub w kilmacie festiwalowym | Scena Kulinarna

Ślub jak festiwal

 

Powiedziecieć, że Kama i Mateusz bawili się dobrze na swoim weselu to jak nie powiedzieć nic. Wesele Kamy i Mateusza było ostatnim legalnym ślubem przed wprowadzeniem ponownego lockdownu jesienią 2020. Ale Kama i Mati chyba zrozumieli, że było to ostatnie wesele ever. Na weselu uśmiałem się jak nigdy, a to za sprawą Roastu stolika młodych w wykonaniu Mateusza Sochy. Uwierzcie, że fragmenty w klipie to te najbardziej lightowe, a całość prezentowała się fenomenalnie – jak to na standupie. Z twarzy Kamy nie schodził uśmiech, ale kto ma się bardziej śmiać jak nie żona.

 

Wesele Scena Kulinarna

 

Wesele odbyło się w Scenie Kulinarnej w Bytomiu. To jedna z piękniejszych sal jakie miałem okazję odwiedzić. Piękne industrialne wnętrza świetnie prezentują się jako sceneria wesela. Restuarcja słynie też ze znakomitej kuchni i mogę z całego seria potwierdzieć, że jedzenie było wyśmienite.

 

Świetna zabawa na weselu

 

Zabawa na tym weselu to było istne szaleństwo. Kama i Mati uderzyli na parkiet razem ze swoimi znajomymi jak na prawdziwym festiwalu. Ale wyrazy uznania należą się przede wszystkim Filipowi z Panów od Muzyki. Ten gość swoimi mixami łamał czasoprzestrzeń. Jeżeli lubicie nieoczywiste połączenia muzyczne, szaloną zabawę i bardzo niestadardowe podejście to powinniście odezwać się do tego Pana.

 

Film ślubny na miarę

 

Ten film nie musi Ci się podobać. Ten film ślubny został skrojony pod Kamę i Matiego. Bardzo cenię sobie indywidualne podejście i możliwość stworzenia indywidualnego klipu dla każdej Pary.

 

Pani Młoda (żona): Kama Socha

Pan Młody (mąż): Mateusz Socha standup

 

Usługodawcy współtworzący ten dzień:

 

Sala: Scena Kulinarna
DJ: Filip Panowie od Muzyki
Fotograf: PieczkoPietras
Suknia śluba: Madonna Suknie Ślubne
Włoski Stół: Włoski stół
Włosy: Ministerstwo Urody
Kwiaty: Kwiaty Wianki
Oświetlenie: Lightme

 

Tags: Scena kulinarna, Wesele, Ślub jak festiwal, festiwalowe wesele, Przemowa, Wesele przemowa, roast stolika weselnego, Mateusz Socha, żona, mąż, film ślubny, klip ślubny, scena kulinarna bytom, filmowiec ślubny, film ślubny katowice, film ślubny śląsk.