Butley Priory | Humanistyczny ślub plenerowy | Suffolk, Anglia

To niesamowite, że moja praca filmowca ślubnego pozwala mi odwiedzić tak wiele przepięknych miejsc. A Butley Priory pełne jest magii. Ten XII wieczny zamek otoczony zielenią idealnie sprawdzi się jako miejsce organizacji ślubu. Co ciekawe pokoje w zamku gdy nie odbywają się tam wesela można wynająć na airbnb.

 

Jaki był ślub Jenny i Darryla? To było wesele z muzyką i o muzyce. Jenny i Darryl wspólnie prowadzą szkołę gry na gitarze. Dlatego jak można się było spodziewać wielu gości związanych było właśnie z muzyką związanych. Na weselu obecna była także muzyka na żywo nie tylko w postaci zatrudnionego zespołu. Uczniowe Jenny i Darryla również mieli swoje występy. A w trakcie przygotowań na fortepianie przygrywał mały chłopiec. Ja sam czułem się tam jak ryba w wodzie z racji tego, że sam gram na gitarze już od kilkunastu lat. Nie mogliśmy się lepiej dopasować.

Moje wypady do UK nie mogą się obyć bez porównań do świata, w którym żyje czarodziej z blizną na czole . W Butley Priory kiedy pytasz się gdzie znajdziesz Panią Młodą, a ktoś odpowiada – „w zachodnim skrzydle na pierwszym piętrze” zastanawiasz się czy twój Patronus faktycznie byłby w kształcie alpaki ?.

Zachęcam Was do obejrzenia filmu ślubnego z tego pięknego wesela w Butley Priory.

 

Miejsce: Butley Priory, Zdjęcia: Aga Sokół, Kwiaty: Helen Newman Florist, Make up: Laura Pye, Zespół: Check One Music, Sukienka: Pronovias, Garnitur: Moss Bros