Cicha 23 ślub w plenerze | Wyjątkowy film ślubny | Zuza & Alex

Roczna podróż poślubna

Czy chcielibyście rzucić pracę i na rok wyjechać w podróż dookoła świata? To zupełnie jak Zuza i Alex! Taką przygodę sprawili sobie po ślubie. Miesiąc miodowy? A może by tak jednak rok? Zuza i Alex to prawdziwe wariaty i nie straszna im przygoda. Myślę, że będzie to niesamowite wspomnienie na całe życie. Sam śledziłem ich niesamowitą podróż.  Ich przygoda zaczęła się jednak o wiele wcześniej w Cichej 23.

 

Ślub w Cichej 23

A ślub? No jak z bajki! A nie mogło być inaczej w takim miejscu jak Cicha 23. Wspaniały glamping otoczony lasami i zielenią. Idealne miejsce na ślub i wesele w plenerze. A Zuza i Alex zdecydowali się właśnie na ślub plenerowy w Cichej 23. Coraz więcej Par decyduje się na takie śluby. Może to być klasyczna cywilna ceremonia (tak jak w przypadku Zuzy i Alexa) lub ceremonia humanistyczna.

Przygotowania w otoczeniu natury

Gdzie odbyły się przygotowania? Właściwie to w środku lasu! Zawsze zachęcam Pary, żeby przygotowywały się na miejscu. Dzięki temu nie tracicie czasu na dojazdy. Brak dojazdów = mniej stresu. A i ja mam wtedy możliwość pokręcenia się po obiekcie. A jak tu się nie kręcić jeżeli dookoła jest tak pięknie. Cicha 23 to wspaniałe miejsce. Idealne do plenerowych ceremonii. A wracając do przygotowań czy Wy też chcielibyście zjeść maczka przed weselkiem? No pewnie! Cicha 23 mieści się w Markach, więc nawet można zamówić szamkę na dowóz ;).

 

Wyjątkowy i inny film ślubny

Marzy Wam się wyjątkowy i inny film ślubny? Super, że tutaj trafiliście. Każdy ślub i każda historia zasługuje na swoją własną narrację. Dla mnie wesele to dzień radości i szczęścia i właśnie to chcę przedstawić w Waszych filmach. Was, Wasze emocje, naturalność. Każdy film wychodzący spod moich rąk będzie unikatowy i artystyczny. Stwórzmy razem coś wyjątkowego