Ceglarnia | Ślub w stodole | Amanda & Adrian

 

 

Ślub Amandy i Adriana odbył się w Ceglarni. Ta piękna stodoła robi na mnie ogromne wrażenie za każdym razem kiedy ją odwiedzam. A mam do tego miejsca ogromny sentyment. To tam sam brałem ślub. Dlatego wspomnienia są bardzo żywe i jest to bardzo ciekawe doświadczenie obserwować Pary, które organizują wesele w tym samym miejscu co ja. Ceglarnia to wciąż jedno z najpiękniejszych miejsc w jakim można zorganizować wesele w Wielkopolsce. I nie dziwię się, że decydują się na to także Pary pochodzące z zupełnie różnych stron Polski oraz Europy.

 

 

Jednym z motywów, które przewijają się w całym filmie jest ogień. Wspaniale współgrał on z klimatem wesela. Amanda postawiła na piękną boho suknię z długim trenem od Anny Kary. A na ślubie w Kościele obecny był harfista. Nie skłamię jeżeli powiem, że to najpiękniejszy pokaz muzyczny w jakim miałem okazję uczestniczyć. Uwielbiam gdy Pary decydują się na obecność utalentowanych muzyków na ślubie, bo sam gram na gitarze i muzyka stanowi ogromną część mojego życia.

 

 

Ceglarnia to miejsce magiczne i pełne uroku. Wiem że Krzysztof, który jest właścicielem tego miejsca dba o każdy detal. To miejsce, któremu poświęcił ogrom serca. Nie tylko sama sala jest przepiękna, ale dworek w którym przygotowują się Pary robi ogromne wrażenie. Uwielbiam tam wracać.

 

 

Wspaniali usługodawcy współtworzący ten dzień:

 

Miejsce: Ceglarnia
Make up: Delfina Kardaś
Fryzura: Ela Zimniak
Suknia: Anna Kara
Harfista: Michał Zator
Zespół: Wytrawni