Dwór Dawidy | Ślub cywilny z częścią humanistyczną | Wesele w plenerze

Ślub cywilny z częścią humanistyczną?

 

Czy wiecie, że podczas ślubu cywilnego możecie powiedzieć także własne przysięgi? Tym samym oprócz formalnej przysięgi z urzędnikiem warto postawić na część humanistyczną. Własne przysięgi powiedziane od serca to coś absolutnie fenomenalnego. Śluby plenerowe są coraz częściej wybierane przez polskie Pary… i bardzo dobrze, bo mają w sobie prawdziwą magię.

 

Wesele w plenerze

 

Ania i Janek wybrali Dwór Dawidy jako swoje wymarzone miejsce na ślub. Piękna rezydencja mieszcząca się tuż koło Elbląga to jedno z najlepszych miejsc na wesele w jakich byłem. Oprócz uroczego dworku na terenie posiadłości znajduje się namiot z parkietem pod gołym niebem. Tańce w świetle gwiazd to coś czego nigdy się nie zapomina.

 

Dużo miłości oraz… radości

 

Ania i Janek przeżyli ten dzień wspaniale. Bez napięcia i stresu, a za to z dużą ilością uśmiechów na twarzy.

 

PS: Ujęcie lasu z drona od razu skojarzyło mi się z pewnym serialem. Postanowiłem pociągnąć inspirację dalej i wykorzystać parę motywów z tego serialu. Kto zgadnie z jakiego?

 

Wspaniali usługodawcy, którzy współtworzyli ten dzień:

Sala: Dwór Dawidy
Zdjęcia: Paulina Cieślak
Suknia: Anna Kara
Kwiaty i dekoracje : Bukienty bankiety
Makijaż i fryzura: Agnieszka Nowacka
Zespół: Rarytas Live Band

 

Tagi: Film ślubny, Ślub plenerowy, Dwór Dawidy, Ślub humanistyczny, Ślub cywilny, Własna przysięga na ślubie cywilnym, parkiet pod gołym niebem, wesele w plenerze, wesele w namiocie, ślub Warszawa, Ślub Poznań, Ślub Elbląg, Ekipa filmowa na wesele, Filmowiec na ślub, Filmowiec na wesele, kamerzysta ślubny, teledysk ślubny.