Weranda Home | Piękne wesele w rezydencji | Oliwa & Dawid

 

Weranda Home – piękna sala weselna

 

Ślub Oliwii i Dawida odbył się w uroczej rezydencji pod Poznaniem Weranda Home (Sławica). Jest to doskonałe miejsce dla Par, które cenią sobie elegancję oraz bliskość natury. Obiekt weselny znajduje się w samym sercu Puszczy Zielonki w bezpośredniej bliskości jeziora. Jest to także idealne miejsce do zorganizowania ślubu plenerowego.

 

Najlepsza impreza weselna roku

 

Nie będę kłamał jeżeli powiem, że pod względem zabawy było to najlepsze wesele tego roku. Goście bawili się niesamowicie, a Oliwia i Dawid nie schodzili z parkietu. Jak przyjemnie montuje się film ślubny kiedy jest aż tak dobra impreza. Po tych wszystkich weselach, w których miałem okazję uczestniczyć widzę jedną prawidłowość. Jeżeli na weselu gra DJ zazwyczaj jest lepsza impreza. I nie zrozumcie mnie źle – są super zespoły, którym absolutnie nie można nic zarzucić, ale znaleźć dobry zespół jest o wiele trudniej, ponieważ jest tak dużo czynników, które na to wpływają (czasami nawet 7 czynników jeżeli tyle osób liczy sobie zespół).

 

A wracając jeszcze do samej Werandy Home. Jak zwykle jedzenie było nienaganne. Jeżeli cenicie sobie dobrą kuchnię ta sala bardzo przypadnie Wam do gustu, bo jest to jej znak rozpoznawczy.

 

Kto współtworzył ten dzień:

Panna Młoda – Oliwia Bugała Cheers
Zdjęcia – Anna Piasecka 
Sala weselna – Weranda Home
DJ – Gramy w tonie
Dekoracje – Pracownia Zieleni

 

Tags: Weranda Home, wesele, film ślubny, ślub weranda home, wesele w Werandzie Home, Cheers Oliwia, Oliwia Bugała, filmowiec ślubny, kamerzysta na wesele, ślub Poznań