Stylizowana sesja ślubna

Dlaczego do tej pory nie brałem udziału w sesjach stylizowanych?

 

Sesja stylizowana to doskonała okazja dla usługodawców ślubnych do zaprezentowania swoich usług. To moment, w którym wiele usługodawców może kreatywnie pokazać swoje możliwości. Coraz częściej w stylizowanych sesjach ślubnych biorą udział także filmowcy. Ja przyznam szczerze, że w filmie szukam przede wszystkim historii. Dlatego sesja stylizowana jakoś środek wyrazu dla filmowca nie do końca spełnia swoje zadanie. Mówię tu oczywiście o takim klasycznym przykładzie gdzie wszystko odbywa się w jednym miejscu i nie „aranżujemy” historii. Dlatego do tej pory zazwyczaj odmawiałem udziału w sesjach stylizowanych.

 

Skąd zatem udział w tej sesji?

 

W dobie koronawirusa marzyłem jednak o tym żeby chwycić w końcu kamerę do ręki. Wiele wesel zostało przesuniętych na późniejsze miesiące 2020 czy nawet 2021. W ten oto sposób znalazłem się w klimacie, który nie jest do końca mój – w bardzo jasnej stylizacji w stylu fine art. Kolorowanie tego materiału było wyzwaniem, ponieważ wypracowane przeze mnie kolory zupełnie nie pasowały estetycznie do zebranego materiału. Pewnie nie prędko zobaczycie u mnie podobny film, ale z zaskoczeniem stwierdzam, że efekt końcowy bardzo mi się podoba.

 

Ciekawy pomysł

 

To pewnie nie była moja ostatnia przygoda ze stylizowaną sesją. Mimo wszystko wciąż czuję, że szukam tego ciekawego pomysłu na podobny projekt. Gdzie wspólnie o czymś opowiemy i coś razem pokażemy. Być może niekoniecznie będzie to ciekawy materiał do sfotografowania.

 

Usługodawcy zaangażowani w stworzenie sesji stylizowanej

 

Szukaj ich na instagramie:

 

Planning and styling: @pureloveweddings Flowers and venue: @flowerstories.pl Photographer: @romanowska.photography Dress: @warsaw_poet Bride: @drdpauline Hair: @s.m_akademia_fryzur Make up: @monikawitek_makeup Rings: @savvy_jewellery Velvet ring boxes: @shy_ribbons Silk ribbons: @september_atelier Jewellery and veil: @jp_brides Shoes: @yes_i_shoe Cutlery, table cloth, plates: @wypozyczalnia_dekoracji_app Video: @alpakaweddingvideography Cake: @cake_me_cake Stationery: @whiteletterspl Chairs: @zrobprzyjecie

 

Tagi: Sesja ślubna, sesja stylizowana, edytorial ślubny, ślubny editorial, sesja glamour, film ślubny, sesja filmowa, filmowa sesja ślubna, filmowiec ślubny poznań, wesele poznań, kamerzysta na wesele, ekipa filmowa, filmowiec ślubny