Dwór Wierzenica | Jesienny, romantyczny ślub w listopadzie | Agata & Maciej

 

 

Ślub późną jesienią?

 

Ode mnie 3 x tak! Jesienne śluby mają w sobie coś niesamowitego. Ten wszechogarniający spokój, niepowtarzalne światło dostępne tylko wtedy. Bardzo żałuję, że więcej Par nie decyduje się na takie późno jesienne/zimowe wesela. Mimo wszystko z perspektywy filmowca ostre słoneczne słońce to zawsze trudniejsze warunki do filmowania.

 

Dwór Wierzenica

 

Wesele Agaty i Macieja odbyły się w Dworze Wierzenica. To chyba jedno z piękniejszych miejsc na wesele na mapie Wielkopolski. Ten urokliwy dworek znajduje się na skraju Puszczy Zielonki, zaledwie 4 km od granic Poznania. Tym samym to miejsce jest otoczone naturą – obiekt znajduje się na terenie 3,5 hektarowego parku. Agata i Maciej zdecydowali się wziąć ślub w pięknym drewniany Kościele znajdującym się w okolicy. Ale Dwór Wierzenica to także idealne miejsce na śluby plenerowe.

 

Romantyczny film ślubny

 

Zawsze staram się dopasować klimat i dynamikę filmu do atsmofery dnia oraz samej Pary. Dlatego w tym wypadku czułem, że film ślubny powinien być romantyczny i iść spokojnym tempem. To dla mnie bardzo ważne, żeby zrozumieć moje Pary i poczuć ich wzajemną miłość i relacje.

 

Pozostali usługodawcy ślubni:

 

Suknia i welon – Dama couture
Sweter wiązany na plecach – Anyways
Buty – Miummash
Płaszcz damski – Reserved
Ozdoba do włosów i kolczyki – White passion
Fryzura i makijaż – Zosia Furmann
Garnitur – Giacomo conti
Kamizelka – Pako lorente
Płaszcz męski – Pako lorente
Bukiet i butonierka – Flower room
Tort – Karpicko
Fotograf – Krzysztof Brett Biały aparat

 

Tags: Ślub jesienią, ślub w listopadzie, film ślubny, najlepszy filmowiec ślubny, kamerzysta poznań, kamerzysta warszawa, dwór wierzenica, dworek wierzenica, ślub glamour, ślub zimą, alpaka wedding videography