Nagroda w konkursie dla najlepszych filmowców ślubnych na świecie | Weva 2019 Edycja ogólnoświatowa

najlepszy filmowiec ślubny najlepsze kolory w filmie ślubnym

Nagroda w konkursie dla najlepszych filmowców ślubnych na świecie | Weva 2019 Edycja ogólnoświatowa

Także w tym roku brałem udział w międzynarodowym konkursie Weva Award 2019. W edycji polskiej – Weva PlAwards miałem przyjemność zasiąść w jury i wraz z pozostałymi sędziami wybrać najlepszych filmowców ślubnych w Polsce.

 

najlepszy filmowiec ślubny weva award konkurs

 

Jest mi niezmiernie miło, że kolejny raz doceniono mnie w edycji ogólnoświatowej w najbardziej prestiżowym konkursie dla filmowców ślubnych na świecie – Weva Award. Rok temu zająłem m.in. 6 miejsce jako najlepszy filmowiec ślubny.  W tym roku wyróżniony w kilku kategoriach, a w dwóch z nich zająłem miejsce na podmium. To ogromne wyróżnienie być stawianym na równi z najlepszymi filmowcami ślubnymi (ekipami filmowymi) na świecie. A wiem, że jeszcze wiele przede mną – mój najlepszy film z tego roku jeszcze nie został opublikowany. Już nie mogę się doczekać kiedy się nim z Wami podzielę.

A wracając do samych nagród w tym roku zająłem 5 miejsce w kategorii najlepsze kolory w filmie ślubnym. Tym samym zająłem miejsce na podium w tej kategorii. A kolory w filmie to moja ogromna obsesja. Bardzo długo pracowałem by wypracować sobie ten charakterystyczny dla moich filmów look. Dlatego bardzo się cieszę, że akurat w tej kategorii mnie tak wyróżniono.

Jeżeli chodzi o pozostałe nagrody to przedstawiają się one następująco:

4 miejsce w kategorii Save the date (podium)

15 miejsce w kategorii najlepszy Filmowiec ślubny

11 miejsce w kategorii najlepszy montażysta filmów ślubnych