Kto pyta nie błądzi

Czy pracujesz sam?

Tak zazwyczaj pracuję sam. Jeżeli zależy Wam na obecności drugiego operatora posiadam taką usługę w ramach pakietu dodatkowego. Proces postprodukcji, a co za tym idzie dobór ujęć i odpowiedni montaż pozostaje zawsze w moich rękach. Dzięki temu macie pewność, że filmy które wychodzą z mojej pracowni utrzymują zawsze ten sam poziom estetyki i wrażliwości. Istnieją wielkie studia filmowe zatrudniające kilku operatorów i montażystów, ale ja cenię sobie indywidualne podejście. Z tego względu liczba filmów, które realizuję w ciągu roku jest mocno ograniczona.

Jaki jest czas oczekiwania?

Zazwyczaj materiał oddaję w terminie 3 miesięcy od daty realizacji ostatnich ujęć. Maksymalny czas realizacji wynosi 5-6 miesięcy. Pary, których śluby odbywają się na początku sezonu mają szansę otrzymać materiał wcześniej.

Jaki jest Twój styl pracy?

Zawsze przed podpisaniem umowy staram się porozmawiać z każdą parą osobiście lub na Skypie. Dzięki temu jeszcze przed Waszym ślubem zdążymy się wzajemnie poznać. Tego dnia towarzyszę Wam już od przygotowań. Podczas uroczystości staram się być niezauważalny i łapać Wasze naturalne emocje. Jaką radę dałbym wszystkim Młodym Parom? Zaplanujcie przygotowania oraz wesele w tym samym miejscu. Oszczędzicie tym samym wiele czasu i stresu związanego z przemieszczaniem się pomiędzy lokacjami, a dodatkowy czas można wykorzystać na mini plener, nie zakłócając przebiegu wesela.

Jaki produkt otrzymamy w standardzie?

Przede wszystkim otrzymacie wspaniałe wspomnienie i historię opowiedzianą przez Was samych. Ślub to wyjątkowy dzień i ogromna dawka emocji, którą staram się uchwycić w każdym moim filmie ślubnym. Uwielbiam detale, naturalne ujęcia, grę światła i spontaniczne emocje. Film ślubny, który otrzymujecie wychodzi prosto z mojego serca. W pakiecie standardowym znajduje się krótki film 3-4 min (teledysk ślubny) oraz dłuższy film (15-20 min lub 30 min). Materiał otrzymujecie w rozdzielczości 4K. Na Waszym ślubie jestem obecny do godziny 1.00.

Jak wygląda rezerwacja?

Rezerwacja terminu odbywa się poprzez podpisanie umowy przez obie strony. Jednocześnie mogę prowadzić kilka rozmów na ten sam termin.

Dlaczego warto zdecydować się na sesję plenerową?

W przypadku usług fotografii Pary praktycznie zawsze decydują się na sesję ślubną, ale nie zawsze zabierają ze sobą filmowca. Szkoda, bo filmowa sesja plenerowa odmieni teledysk i będzie niezapomnianą pamiątką. Podczas sesji plenerowej poświęcam Parze Młodej zdecydowanie więcej czasu niż podczas mini pleneru w dniu ślubu. Ujęcia plenerowe potrafią wykreować niesamowity klimat krótkiego filmu i pokazać Waszą miłość w niezwykły i emocjonalny sposób. Sesję filmową można połączyć z sesją zdjęciową jeżeli tylko fotograf wyrazi na to zgodę.

Czy posiadasz w swojej ofercie usługi fotografii?

To pytanie zadajecie mi niezwykle często. Moją pasją i profesją jest filmowanie. Jeżeli zapytacie jednak bardzo chętnie polecę Wam kilka wspaniałych osób.